We zitten midden in het adventsproject en wat is dat een feestje. Samen met de kinderen en heel de gemeente leven we toe naar kerst door de levend standbeelden die elke zondag in de kerk te zien zijn.
Wonderbaarlijk hoe stil het standbeeld staat. Totdat je een muntje in het schaaltje gooit. Dan opeens vertelt het standbeeld haar verhaal en legt ze uit welk voorwerp ze in haar hand heeft.
Samen met de kinderen lezen we daarna nog het verhaal dat bij het standbeeld hoort en gaan we verder met het knutselwerkje. Een mooi lichtje met 4 kaarsjes en 4 zijden. Elke adventszondag beplakken we 1 zijkant met mooi mozaïek vliegerpapier en het voorwerp dat het standbeeld die zondag vasthoudt; kroontjes, graan, een rood koord en ga zo maar door. Wat worden ze mooi!
Gezins kerstnachtdienst
Op zaterdag 24 december is er van 19.00 tot 20.00 uur een gezins kerstnachtdienst waarin we samen het levenslicht vieren.
Met elkaar gaan we zingen, dansen, muziek maken verkleden, verwonderen en vieren.
De deuren zijn open v.a. 18.45 uur en na afloop is er warme chocomelk.
Alle kinderen zijn met hun ouders en/of grootouders welkom bij deze viering. Geef het dus vooral ook door aan gezinnen waarvan u denkt dat ze hier wel oren naar hebben!
Wij kijken er enorm naar uit!
Ter info:
Eerste kerstdag is er tijdens de kerkdienst enkel opvang tijdens de preek. Mochten er kinderen aanwezig zijn dan krijgen ze iets te kleuren of spelen voor tijdens de dienst en gaan ze tijdens de preek onder begeleiding even naar de Goede Herderzaal.
Warme groeten namens de kinderkerk,
Elisabeth