
- Dit evenement is voorbij.
Rondwandeling Dorp Velsen en de Engelmunduskerk
7 augustus om 14:00 tot 16:00
€7,50
Het oude dorp Velsen is een uniek rustpunt in de dynamische regio IJmond
Bij de eerdere rondleidingen door het dorp ontbrak tot nu toe een bezoek aan de eeuwenoude kerk, maar daar komt verandering in. De Engelmunduskerk en Stichting het Dorp Velsen organiseren op 7 augustus 2022 een rondleiding door het dorp én een bezoek aan de Engelmunduskerk. De wandeling start om 14.00 uur bij de ingang van de kerk, Kerkplein 1 en eindigt met een bezichtiging van de kerk.
Tijdens de rondleiding in de kerk is ook de expositie met Klimaat – IJsland – Wol en Zijde van textielkunstenares Nora van Klingeren te bekijken.
Aan de rondleiding kunnen minimaal 5 tot maximaal 20 personen deelnemen. De kosten bedragen € 7,50 p.p. Bestel uw tickets of meld u telefonisch aan 06-81937234.
Start: Kerkplein 1 in Velsen Zuid
De rondwandeling is zojuist volgeboekt
Wilt u weten wanneer er een volgende rondwandeling gepland wordt, meld u aan voor onze kosteloze Nieuwsbrief Kunst & Cultuur